O společnosti METROSERVIS s.r.o.

Úvod > O společnosti METROSERVIS s.r.o.

O společnosti METROSERVIS s.r.o.

Společnost METROSERVIS s.r.o. začala fungovat od května 2012. Historie této společnosti však je o sedm let starší, jelikož společnost METROSERVIS s.r.o. vznikla rozdělením společnosti KROCEK CZ s.r.o. na dvě části a to KROCEK CZ, s.r.o. a METROSERVIS s.r.o.. K rozdělení došlo z důvodu více aktivit společnosti KROCEK CZ s.r.o. a k jejich potřebnému rozdělení. Společnost METROSERVIS s.r.o. převzala kompletně vše co se týká vah a to jak prodej, tak servis. Společnost převzala rovněž i záruční servisy. Všichni zaměstnanci společnosti KROCEK CZ s.r.o zabývající se servisem a prodejem vah automaticky přešli do společnosti METROSERVIS s.r.o.. Zkušenosti servisních pracovníků i obchodních zástupců jsou pro naše zákazníky garancí kvalitních služeb, o čemž svědčí i stále se rozrůstající databáze našich stálých zákazníků.

Naše společnost se zaměřuje nejen na prodej vah zákazníkům, ale převážně na další služby s tím spojené. Zákazníci mají možnost pravidelných i nárazových servisů svých vah. Naši technici váhy kalibrují a provádějí i úřední ověření vah. Další rozrůstající se službou jsou zápůjčky vah a to jak krátkodobé, tak dlouhodobé. Naši technici provádějí servis všech značek rozšířených na našem trhu, tak že zákazník může mít zajištěn kompletní servis od naší společnosti na různé značky vah.

Vzhledem k dostupnosti námi nabízených výrobků a rozšíření servisních míst, jsou pro zákazníky nyní k dispozici tři pobočky.

  1. Hostouň (Kladno), Kladenská 6, PSČ 273 53 – pobočka je cca 8 km od Kladna
    sídlo společnosti, centrální sklad vah, servis, půjčovna vah a to včetně plošinových vah
  2. Hrdlořezy 144, Josefův Důl, Mladá Boleslav PSČ 293 07
    – výdejní a příjmové místo po předešlé telefonické domluvě
  3. Praha 10 – Strašnice, Dvouletky 30, PSČ 100 00
    prodejna vah (pouze základní modely), prodej teploměrů a vlhkoměrů, půjčovna vah, možnost předání váhy na servis

Na všech třech pobočkách je otevřeno každý pracovní den, ale při zájmu o konkrétní výrobek je lepší předem telefonicky kontaktovat pobočku, kde případně zajistí do druhého dne převoz požadovaného výrobku z jiné provozovny, nebo zaslání PPL.

Osvědčení o registraci – ČMI:

Naše certifikáty od výrobců:

Kalibrační listy k našim etalonům pro rok 2015: